Rok : 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2024

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava Košice Nad Jazerom
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2024

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF RSX BIC BTP TWF IQF FF RAC FUN KB 470 EUR NL
991 21.06.2024 1 LS Gabčíkovo Palmaj/Pašúthová 1 1 1 1 1 - - - 1 - - - - - - - - - - - -
948 22.06.2024 2 LS Senec Lenka Stoláriková 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1164 22.06.2024 1 OPT B, C L.Mara 22 Liptovská Mara Viktor Mika 1 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -
929 22.06.2024 2 LS Senec Ján Varga 1 - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - - -
966 22.06.2024 2 LS Senec Peter Oršula 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1163 22.06.2024 1 ILCA L.Mara 22 Liptovská Mara Marián Babjak - 1 1 1 - - - 1 - - - - - - - - - - - - -
1165 23.06.2024 1 29er L.Mara 18 Liptovská Mara Adam Brestovský - - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -
905 24.06.2024 5 JKPO_LS_05 Domaša Jezko, Kincel, Fedorikova, Alksnevicius, Hruby 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1049 25.06.2024 0.5 na vode Oravská priehrada M. Bačová 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1166 25.06.2024 0.5 OPT A, B L.Mara 12 Liptovská Mara Matej Brestovský 1 - - - - - - 1 1 - - - - - - - - - - - -
1305 25.06.2024 0.5 trening Oravská priehrada Jozef Benček 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1167 26.06.2024 0.5 ILCA L.Mara 23 Liptovská Mara Marián Babjak - 1 1 1 - - - 1 1 - - - - - - - - - - - -
1168 26.06.2024 0.5 OPT B, C L.Mara 23 Liptovská Mara Viktor Mika 1 - - - - - - 1 1 - - - - - - - - - - - -
901 27.06.2024 5 JKPO_LS_01 Domaša Jezko, Kincel, Fedorikova, Alksnevicius, Hruby 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1169 27.06.2024 0.5 29er L.Mara 19 Liptovská Mara Adam Brestovský - - - - - - - 1 1 - - - - - - - - - - - -
1050 27.06.2024 0.5 na vode Oravská priehrada M. Bačová 1 - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - - -
992 28.06.2024 1 LS Gabčíkovo Palmaj/Pašúthová 1 1 1 1 1 - - - 1 - - - - - - - - - - - -
1085 29.06.2024 2 LS 06 Zemplínska Šírava Kincel/Denhardt 1 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - - 1 -
967 29.06.2024 2 LS Senec Peter Oršula 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1170 29.06.2024 1 ILCA L.Mara 24 Liptovská Mara Marián Babjak - 1 1 1 - - - 1 - - - - - - - - - - - - -
1171 29.06.2024 1 OPT B, C L.Mara 24 Liptovská Mara Viktor Mika 1 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -
949 29.06.2024 2 LS Senec Lenka Stoláriková 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
930 29.06.2024 2 LS Senec Ján Varga 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1306 29.06.2024 1 trening Oravská priehrada Jozef Benček 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1307 30.06.2024 1 trening Oravská priehrada Jozef Benček 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP TWF IQF FF KB