Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2024

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing  Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Sĺňava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2024

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN CDT VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP TWF WFR RAC IQF IQY FF OFF FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6074 17.06.2024 6 Formula Foil Worlds Puck(POL) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6118 20.06.2024 3 Middle Adriatic offshore cup 2024 Zadar (CRO) CRO - JK ZADAR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
6031 21.06.2024 3 Majstrovstvá ÈR VAU Velké Daøko (CZE) CZE - - - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 21.06.2024 3 Rooster-Monautix Kupa Maïarsko - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6093 21.06.2024 3 49° OPTIMIST D ARGENTO TROPHY Torbole (ITA) ITA 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6094 21.06.2024 3 BYC Kupa – Olimpiai Reménységek Versenye Balatonfüred (HUN) HUN 6 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 22.06.2024 2 O pohár mesta Námestovo Orava TJ Motor - Yacht Námestovo 3 3 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
350 22.06.2024 2 Memoriál M. Stríèika Zemplínska šírava Jacht Klub Sobrance - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
351 22.06.2024 2 Fun Cup 1 Zemplínska šírava Yacht Club Fun Sailing 3 - 2 - 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - -
6004 22.06.2024 9 2024 ILCA 4 Youth World Championships Viana do Castelo (POR) POR - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
254 27.06.2024 4 MMSRFINN Liptovská Mara - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 28.06.2024 3 Majstrovstvá Po¾ska VAU Rewa (POL) - - - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
112 29.06.2024 2 Dunaj Regata Gabčíkovo 3 3 5 3 3 - - 5 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
265 29.06.2024 1 SP III. Košice Sidlisdo nad Jazer SMoZ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
306 29.06.2024 2 Čerešnička Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - - - - 5 - - 5 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 29.06.2024 14 Repre sústredenie Domaša II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 29.06.2024 8 2024 Optimist European Championship Carrara (ITA) ITA 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
266 30.06.2024 1 SP IV. Košice Sidlisdo nad Jazer SMoZ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
203 01.07.2024 2 Pohár primátora Žiliny VD Žilina " - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 01.07.2024 9 2024 ILCA U-21 World Championships Viana do Castelo (POR) POR - - 14 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 01.07.2024 9 2024 29er European Championships Gdynia (POL) POL - - - - - - - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 02.07.2024 9 2024 420 Open European Championships Portoroz (SLO) SLO - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
204 05.07.2024 1 Pirátska regata Orava TJ Oravan oddiel vodných športov Godzillaz 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 06.07.2024 2 Táborový pretek Orava TJ Motor - Yacht Námestovo 2 2 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 06.07.2024 2 Fiving Cup - 12 hodinovka - PLM Liptovská Mara YC LIMAR 2 3 5 3 - - 4 - 2 - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN CDT VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP WFR TWF IQF IQY FF OFF KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL